AQ36E-59FA-H
Phihong USA
Produkt-Nr.:
AQ36E-59FA-H
Hersteller:
Phihong USA
Beschreibung:
AC/DC WALL MT ADPT 5V/9V/15V 36W
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 45°C
Polarization -
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB C Receptacle
Approval Agency IEC
Input Connector CEE 7/16
Size / Dimension 2.64" L x 1.14" W x 1.89" H (67.0mm x 29.0mm x 48.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 3A, 3A, 2.4A
Series AQ36E (36W)
Power (Watts) 36 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized Europe
Cord Length -
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 5V, 9V, 15V
Standard Number 60950-1
Mfr Phihong USA
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC