Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
AQV210HL
Hersteller:
Paket:
6-DIP
Charge:
-
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 130MA 0-350V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.3365
$6.3365
10
$5.94415
$59.4415
25
$5.2839
$132.0975
50
$5.0198
$250.99
100
$4.75551
$475.551
250
$4.22712
$1056.78
500
$3.962925
$1981.4625
1000
$3.69873
$3698.73
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Current | 130 mA |
| Termination Style | PC Pin |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 350 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DIP |
| Series | PhotoMOS™ AQV |
| Package / Case | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 25 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQV210 |