Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
AQV216
Hersteller:
Paket:
6-DIP
Charge:
-
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 50MA 0-600V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.073
$5.073
10
$4.7557
$47.557
25
$4.22712
$105.678
50
$4.01584
$200.792
100
$3.80437
$380.437
250
$3.381696
$845.424
500
$3.17034
$1585.17
1000
$2.958984
$2958.984
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Current | 50 mA |
| Termination Style | PC Pin |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 600 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DIP |
| Series | PhotoMOS™ AQV |
| Package / Case | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 120 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQV21 |