Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
AQV253AX
Hersteller:
Paket:
6-SMD
Charge:
-
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-250V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.32
$5.32
10
$4.98655
$49.8655
25
$4.43232
$110.808
50
$4.21078
$210.539
100
$3.98905
$398.905
250
$3.545856
$886.464
500
$3.32424
$1662.12
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Current | 200 mA |
| Termination Style | Gull Wing |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 250 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-SMD |
| Series | PhotoMOS™ AQV |
| Package / Case | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 8 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQV253 |