Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
AQV254
Hersteller:
Paket:
6-DIP
Charge:
-
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-400V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.479
$6.479
10
$6.07145
$60.7145
25
$5.39676
$134.919
50
$5.12696
$256.348
100
$4.857065
$485.7065
250
$4.317408
$1079.352
500
$4.04757
$2023.785
1000
$3.777732
$3777.732
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Current | 150 mA |
| Termination Style | PC Pin |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 400 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DIP |
| Series | PhotoMOS™ AQV |
| Package / Case | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 16 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQV25 |