Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
AQV414H
Hersteller:
Paket:
6-DIP
Charge:
-
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NC 120MA 0-400V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.8045
$5.8045
10
$5.4378
$54.378
25
$4.8336
$120.84
50
$4.59211
$229.6055
100
$4.35043
$435.043
250
$3.867032
$966.758
500
$3.625352
$1812.676
1000
$3.383653
$3383.653
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Current | 120 mA |
| Termination Style | PC Pin |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NC (1 Form B) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 400 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DIP |
| Series | PhotoMOS™ AQV |
| Package / Case | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 50 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQV414 |