Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
AQV453A
Hersteller:
Paket:
6-SMD
Charge:
-
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NC 200MA 0-250V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.6975
$6.6975
10
$6.2795
$62.795
25
$5.58182
$139.5455
50
$5.3029
$265.145
100
$5.02379
$502.379
250
$4.465608
$1116.402
500
$4.186498
$2093.249
1000
$3.907398
$3907.398
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Current | 200 mA |
| Termination Style | Gull Wing |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NC (1 Form B) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 250 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-SMD |
| Series | PhotoMOS™ AQV |
| Package / Case | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 8 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQV453 |