Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
AQW214AZ
Hersteller:
Paket:
8-SMD
Charge:
-
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-400V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.567
$5.567
10
$5.2193
$52.193
25
$4.6398
$115.995
50
$4.40781
$220.3905
100
$4.17582
$417.582
250
$3.71184
$927.96
500
$3.47985
$1739.925
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Current | 100 mA |
| Termination Style | Gull Wing |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) x 2 |
| Voltage - Load | 0 V ~ 400 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SMD |
| Series | PhotoMOS™ AQW |
| Package / Case | 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 50 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQW214 |