Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
AQW414AX
Hersteller:
Paket:
8-SMD
Charge:
-
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NC 100MA 0-400V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.4315
$6.4315
10
$6.0249
$60.249
25
$5.35572
$133.893
50
$5.08801
$254.4005
100
$4.82011
$482.011
250
$4.284576
$1071.144
500
$4.01679
$2008.395
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Current | 100 mA |
| Termination Style | Gull Wing |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NC (1 Form B) x 2 |
| Voltage - Load | 0 V ~ 400 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SMD |
| Series | PhotoMOS™ AQW |
| Package / Case | 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 50 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQW414 |