Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
AQY221R2TY
Hersteller:
Paket:
4-VSSOP
Charge:
-
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-40V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.3525
$11.3525
10
$10.6419
$106.419
25
$9.45972
$236.493
50
$8.98681
$449.3405
100
$8.51371
$851.371
250
$7.567776
$1891.944
500
$7.09479
$3547.395
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Current | 250 mA |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Output Type | AC, DC (RF) |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 40 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-VSSOP |
| Series | PhotoMOS™ AQY2 |
| Package / Case | 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| On-State Resistance (Max) | 1.25 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQY221 |