Kingbright
Produkt-Nr.:
ARB011
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
4.0X4.9MM PHOTOINTERRUPTER SMD L
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 20 mA |
| Response Time | 8µs, 10µs |
| Sensing Distance | 0.075" (1.9mm) |
| Output Configuration | - |
| Sensing Method | Transmissive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 20 V |
| Series | - |
| Package / Case | Module, No Lead, Slot Type |
| Mfr | Kingbright |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 25 mA |