ARN10A12X
Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
ARN10A12X
Beschreibung:
RELAY RF SPDT 12V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Coil Power 320mW
Switching Voltage -
Termination Style Gull Wing
Coil Current 26.7 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 450 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 1.2 VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Series ARN
Operate Time 5 ms
Contact Material Gold Plating
Mfr Panasonic Electric Works
Coil Voltage 12VDC
Release Time 5 ms
Must Operate Voltage 9 VDC