ARS14A24Z
Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
ARS14A24Z
Beschreibung:
RELAY RF SPDT 500MA 24V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Coil Power 200mW
Switching Voltage 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 500 mA
Termination Style Gull Wing
Coil Current 8.3 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 2.88 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 2.4 VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Series ARS
Operate Time 10 ms
Mfr Panasonic Electric Works
Contact Material Gold Plating
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 18 VDC