ARS15Y12Z
Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
ARS15Y12Z
Beschreibung:
RELAY RF SPDT 500MA 12V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Coil Power 200mW
Switching Voltage 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 500 mA
Termination Style Gull Wing
Coil Current 16.7 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 720 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Material Gold Plating
Coil Voltage 12VDC
Must Operate Voltage 9 VDC