ARS34A12X
Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
ARS34A12X
Beschreibung:
RELAY RF SPDT 500MA 12V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Coil Power 200mW
Switching Voltage 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 500 mA
Termination Style Gull Wing
Coil Current 16.7 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 720 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 1.2 VDC
Contact Material Gold Plating
Coil Voltage 12VDC
Must Operate Voltage 9 VDC