ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
AS1105WL
Hersteller:
Paket:
20-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC DRVR 7 SEGMNT 4 DIGIT 20SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Digits or Characters | 4 Digits |
| Configuration | 7 Segment + DP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 330 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Display Type | LED |
| Voltage - Supply | 4V ~ 5.5V |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Package | Tube |
| Interface | Serial |
| Base Product Number | AS1105 |