ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
AS1339 EB
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BOARD EVAL AS1339
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Main Purpose | DC/DC, Step Down with LDO |
| Current - Output | 650mA |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | 2MHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 0.8 ~ 3.75V, 2.85V, 2.85V |
| Board Type | Fully Populated |
| Outputs and Type | 3, Non-Isolated |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Utilized IC / Part | AS1339 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 5.5V |