ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
AS1716A-ASOT
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC AFE CAPACTIVE SENSOR 8-SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Input Type | - |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 4.5 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Type | Sensor Interface |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Package | Tape & Reel (TR) |