NKK Switches
Produkt-Nr.:
AS22BP
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.4245
$5.4245
10
$4.9571
$49.571
25
$4.50832
$112.708
80
$3.894648
$311.57184
230
$3.540564
$814.32972
440
$3.28091
$1443.6004
945
$3.044874
$2877.40593
2400
$2.832444
$6797.8656
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Switch Travel | 2.50mm |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Flush |
| Current Rating (Amps) | 0.4VA (AC/DC) |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | DPDT |
| Actuator Length | Flush |
| Mounting Type | Through Hole |
| Mechanical Life | 50,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Series | AS |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-On |
| Contact Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Operating Force | 260gf |
| Voltage Rating - AC | 28 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | NKK Switches |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Tray |
| Actuator Material | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |