APEM Inc.
Produkt-Nr.:
AS36S010010
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH ROCKER SPDT 4A 125V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.182
$7.182
10
$6.45525
$64.5525
25
$6.15714
$153.9285
50
$5.89228
$294.614
100
$5.660575
$566.0575
250
$5.362636
$1340.659
500
$4.965422
$2482.711
1000
$4.733698
$4733.698
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Concave (Standard V) |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 18.65mm x 8.90mm |
| Current Rating (Amps) | 4A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | AS |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | AS36S0 |