AS432N321
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AS432N321
Beschreibung:
GSM NOTCH FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.000" L x 1.000" W (50.80mm x 25.40mm)
Height (Max) 0.750" (19.05mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 705MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 432MHz Center