AS840N339
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AS840N339
Beschreibung:
NOTCH FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 17.200" L x 2.200" W (436.88mm x 55.88mm)
Height (Max) 3.200" (81.28mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 1.305GHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 840MHz Center