ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
AS89010
Hersteller:
Paket:
16-SSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 16SSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 3.6V |
| Input Type | - |
| Number of A/D Converters | 4 |
| Architecture | Sigma-Delta |
| Data Interface | I²C |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Reference Type | Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Inputs | 4 |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Number of Bits | 16 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sampling Rate (Per Second) | - |