ASACHLSACHL28W152
JST Sales America Inc.
Produkt-Nr.:
ASACHLSACHL28W152
Beschreibung:
JUMPER SACHL-003G-P0.2 X2 6"
Auf Lager : 165
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Series ACHL
Length 6.00" (152.40mm)