Delta Electronics
Produkt-Nr.:
ASB0305HP-00
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FAN AXL 30X6.9MM 5VDC RECT CONN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.096
$11.096
10
$10.3702
$103.702
25
$9.40576
$235.144
50
$8.68243
$434.1215
100
$7.597055
$759.7055
250
$7.114702
$1778.6755
500
$6.632349
$3316.1745
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Air Flow | 5.1 CFM (0.143m³/min) |
| Noise | 29.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.200A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 5VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 4.5 ~ 5.5VDC |
| RPM | 9500 RPM |
| Mfr | Delta Electronics |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 6.90mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.156 in H2O (38.8 Pa) |
| Bearing Type | Superflo |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Termination | 4 Position Rectangular Connector |
| Size / Dimension | Square - 30mm L x 30mm H |
| Weight | 0.01 lb (4.54 g) |
| Lifetime @ Temp. | 50000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | ASB - Miniature |
| Power (Watts) | 1 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | ASB0305 |