ASD05H-48S12
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
ASD05H-48S12
Hersteller:
Astrodyne TDI
Beschreibung:
5W Isolated and Regulated Open F
Benutzer handbuch
Voltage - Input (Max) 75V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 420mA
Voltage - Input (Min) 18V
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 80%
Mfr Astrodyne TDI
Features Remote On/Off
Operating Temperature -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency cURus
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Number of Outputs 1
Control Features Enable, Active High
Series ASD05H (5W)
Power (Watts) 5.04 W