ASD10-48D15
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
ASD10-48D15
Hersteller:
Astrodyne TDI
Beschreibung:
10W Dual Output Isolated and Reg
Auf Lager : 24
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Input (Max) 75V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 2A
Voltage - Input (Min) 18V
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 82%
Mfr Astrodyne TDI
Features -
Operating Temperature -25°C ~ 71°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.31" H (50.8mm x 25.4mm x 7.8mm)
Number of Outputs 1
Control Features -
Series ASD10 (10W)
Power (Watts) 10 W