ASD10H-48S15
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
ASD10H-48S15
Hersteller:
Astrodyne TDI
Beschreibung:
Isolated and Regulated 10 WATT O
Auf Lager : 406
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Input (Max) 75V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 670mA
Voltage - Input (Min) 18V
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 82%
Mfr Astrodyne TDI
Features -
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency cURus, UL
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Number of Outputs 1
Control Features -
Series ASD10H (10W)
Power (Watts) 10 W