ASINPSM240-12
Nextys
Produkt-Nr.:
ASINPSM240-12
Hersteller:
Nextys
Beschreibung:
Is an industrial DIN rail power
Auf Lager : 6
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DC Voltage - Input (Max) 345V
Product Status Active
Current - Output (Max) 16A
AC Voltage - Input 90 ~ 132 VAC, 187 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min) 270V
Efficiency 86%
Mfr Nextys
Features Adjustable Output, IP20, Universal Input
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Input Type AC or DC
Applications Industrial, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.2 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cULus
Voltage - Output 1 12V
Size / Dimension 4.61" L x 2.48" W x 5.51" H (117.0mm x 63.0mm x 140.0mm)
Number of Outputs 1
Series -
Power (Watts) 192W