ASM65-075-BEH-0F0
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
ASM65-075-BEH-0F0
Hersteller:
Astrodyne TDI
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 7.5V 65W
Auf Lager : 31
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Voltage - Output 1 7.5V
Size / Dimension 3.41" L x 2.48" W x 1.38" H (86.5mm x 63.0mm x 35.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 8.67 A
Series ASM30
Power (Watts) 65W
Type Enclosed
Efficiency 88%
Mfr Astrodyne TDI
Package Box
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC