ASPHSPH24K102
JST Sales America Inc.
Produkt-Nr.:
ASPHSPH24K102
Beschreibung:
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 4" TIN
Auf Lager : 24748
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series PH
Length 4.00" (101.60mm)