ASRM12JA4M70
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
ASRM12JA4M70
Beschreibung:
RES 4.7M OHM 5% 1/2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.7 MOhms
Series ASRM
Power (Watts) 0.5W, 1/2W