ASRM1JA47K0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
ASRM1JA47K0
Beschreibung:
RES 47K OHM 5% 1W AXIAL
Auf Lager : 1338
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 kOhms
Series ASRM
Power (Watts) 1W