Zuhause / Oscillators / ASV-20.000MHZ-E-T
minImg
ASV-20.000MHZ-E-T
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
ASV-20.000MHZ-E-T
Hersteller:
Abracon LLC
Beschreibung:
XTAL OSC XO 20.0000MHZ HCMOS SMD
Auf Lager : 500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.200" W (7.00mm x 5.08mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ASV
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz