ASYFSYF16K305
JST Sales America Inc.
Produkt-Nr.:
ASYFSYF16K305
Beschreibung:
JUMPER SYF-41T-P0.5A X2 12"
Auf Lager : 95
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Series YL, YLN
Length 12.0" (304.8mm)