Microchip Technology
Produkt-Nr.:
AT40K40-2BGI
Hersteller:
Paket:
352-SBGA (35x35)
Charge:
-
Beschreibung:
IC FPGA 289 I/O 352SBGA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Total RAM Bits | 18432 |
| Number of I/O | 289 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 352-SBGA (35x35) |
| Series | AT40K/KLV |
| Package / Case | 352-LBGA |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Number of Gates | 50000 |
| Package | Tray |
| Number of Logic Elements/Cells | 2304 |
| Base Product Number | AT40K40 |