ATM0784L2N-CT
AZ Displays
Produkt-Nr.:
ATM0784L2N-CT
Hersteller:
AZ Displays
Beschreibung:
7.84" IPS LCD, 450 nits, PCAP
Auf Lager : 13
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Touchscreen Capacitive
Viewing Area 190.08mm W x 59.40mm H
Dot Pixels 1280 x 400
Controller Type FT5426, NV3051F1
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 7.8" (199.14mm)
Series -
Display Type TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Backlight LED
Background Color -
Mfr AZ Displays
Dot Size 0.15mm W x 0.15mm H
Package Box
Interface MIPI
Dot Pitch 0.05mm W x 0.15mm H