ATS480D75Y
Schneider Electric
Produkt-Nr.:
ATS480D75Y
Hersteller:
Schneider Electric
Beschreibung:
ALTIVAR ATS480 SOFT START
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -15°C ~ 60°C
Current - Output 75A
Voltage - Load 208 ~ 690V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series Altivar
Type Module
Wattage - Load 55000 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 110V ~ 230V