Renesas Design Germany GmbH
Produkt-Nr.:
ATXP128-DWF
Hersteller:
Paket:
Wafer
Charge:
-
Beschreibung:
IC FLASH 128MBIT SPI/OCTAL WAFER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Clock Frequency | 133 MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Memory Interface | SPI - Octal I/O |
| Memory Organization | 16M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | Wafer |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 200ns |
| Access Time | 6 ns |
| Memory Size | 128Mbit |
| Package / Case | Die |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.95V |
| Mfr | Renesas Design Germany GmbH |
| Package | Bulk |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | ATXP128 |