Zuhause / Varistors, MOVs / AV30K1210401NIR1HT
minImg
AV30K1210401NIR1HT
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
AV30K1210401NIR1HT
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
VARISTOR
Auf Lager : 1981
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 42.3 V
Capacitance @ Frequency 1100 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 51.7 V
Series AVHT
Energy 2.3J
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 30 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 34 V
Current - Surge 400 A