Zuhause / Varistors, MOVs / AVRM0603C200MT150N
minImg
AVRM0603C200MT150N
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
AVRM0603C200MT150N
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
VARISTOR 20V 1A 0201
Auf Lager : 27625
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 16 V
Capacitance @ Frequency 150 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 20 V
Varistor Voltage (Max) 24 V
Series AVR
Energy 0.01J
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Mfr TDK Corporation
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 12 V
Current - Surge 1 A