AWCR-20.00MD
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AWCR-20.00MD
Hersteller:
Abracon LLC
Beschreibung:
CERAMIC RES 20.0000MHZ 30PF T/H
Benutzer handbuch
Frequency Tolerance ±0.5%
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Frequency Stability ±0.3%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Series AWCR
Type Ceramic
Package / Case Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch
Mfr Abracon LLC
Frequency 20 MHz
Capacitance 30 pF
Features Built in Capacitor
Height 0.394" (10.00mm)
Package Bulk
Impedance 30 Ohms