AX1W-12RED
E-Z-Hook
Produkt-Nr.:
AX1W-12RED
Hersteller:
E-Z-Hook
Beschreibung:
MINI HOOK TO TIP PLUG 12"
Benutzer handbuch
1st Connector Mini Hook
Configuration Grabber, Hook to Pin Tip
2nd Connector Tip Plug
Voltage - Rated -
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series E-Z-MINI-HOOK™ X100W
Contents 1 Lead, Red
Mfr E-Z-Hook
Temperature Range -
Material - Insulation Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length 12.0" (304.80mm)