Zuhause / Oscillators / AX5DAF2-360.0000
minImg
AX5DAF2-360.0000
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AX5DAF2-360.0000
Hersteller:
Abracon LLC
Beschreibung:
OSC XO 360MHZ 3.3V LVDS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 70mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ClearClock™ AX5
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 360 MHz