Zuhause / Oscillators / AX5DCF1-709.5260C
minImg
AX5DCF1-709.5260C
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AX5DCF1-709.5260C
Beschreibung:
OSC XO 709.526MHZ 1.8V LVDS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 70mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 709.526 MHz