AX97-40220
Triad Magnetics
Produkt-Nr.:
AX97-40220
Hersteller:
Triad Magnetics
Paket:
SMD
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 4.4A 40 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.284" (7.21mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.634" L x 0.622" W (16.10mm x 15.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Ratings -
DC Resistance (DCR) 40mOhm Max
Inductance 22 µH