Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
AXK5S30047YA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN SOCKET 30POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.9285
$1.9285
10
$1.67865
$16.7865
25
$1.60702
$40.1755
50
$1.57149
$78.5745
100
$1.50005
$150.005
250
$1.35717
$339.2925
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 30 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.120" (3.05mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | P5KS |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Connector Type | Socket, Center Strip Contacts |
| Features | - |
| Mated Stacking Heights | 4mm, 5mm, 6mm |
| Package | Strip |
| Base Product Number | AXK5S30047 |