Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
AXK6F12347YG
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN HDR 12POS SMD GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.5105
$1.5105
10
$1.3129
$13.129
25
$1.25704
$31.426
50
$1.22892
$61.446
100
$1.17306
$117.306
250
$1.06134
$265.335
500
$0.97755
$488.775
1000
$0.8379
$837.9
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.049" (1.25mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | P5KF |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Connector Type | Header, Center Strip Contacts |
| Features | - |
| Mated Stacking Heights | 1.5mm, 2mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | AXK6F12347 |