B43858A5226M000
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B43858A5226M000
Beschreibung:
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 450 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Ratings -
Series B43858
Package / Case Radial, Can
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Capacitance 22 µF