B43858C5225M000
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
B43858C5225M000
Beschreibung:
CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Auf Lager : 50753
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.531" (13.50mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 450 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 100 mA @ 100 kHz
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Capacitance 2.2 µF